Klinika Smile Makers

 Klinika stomatologiczna Smile Makers istnieje od 2000 roku. Jej założycielami są lekarz stomatolog  Beata Szwarc oraz lek. stomatolog Paweł Cichosz.

klinika stomatologiczna Smile Makers

Smile Makers klinika poczekalniagabinet stomatologiczny Smile Makersgabinet stomatologiczny Smile MakersKlinika stomatologiczna Smile Makers powstała w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających pacjentów, którzy cenią sobie wysokie standardy leczenia, poczucie bezpieczeństwa oraz indywidualne podejście. Nasz zespół to ściśle wyselekcjonowani lekarze dentyści z długoletnim doświadczeniem zdobywanym zarówno w kraju jak i za granicą.

Jako specjaliści w swoich dziedzinach, nie poprzestają na zdobytej wiedzy, ale na bieżąco śledzą najnowsze badania i trendy w stomatologii poprzez udział w licznych konferencjach i sympozjach. Niewielki, ściśle współpracujący ze sobą zespół dentystów reprezentujących różne działy stomatologii, pozwala obsłużyć każdego Pacjenta profesjonalnie i kompleksowo. Świadczymy usługi z zakresu:

Każde leczenie nowego pacjenta rozpoczynamy od szczegółowego wywiadu oraz rozmowy na temat jego potrzeb i oczekiwań. Na podstawie zebranych wiadomości oraz oględzin ustalamy szczegółowy plan leczenia. Dbamy o to, aby na każdym etapie pracy pacjent czuł się bezpiecznie i komfortowo. Staramy się każdą wizytę przeprowadzić w miłej i ciepłej atmosferze. Aby rozwiać wszystkie wątpliwości dotyczące leczenia, na bieżąco odpowiadamy na wszystkie pytania pacjentów.

Klinika stomatologiczna Smile Makers to designerskie wnętrze wyposażone w nowoczesny sprzęt światowej klasy. Oprócz świetnie zaprojektowanych gabinetów, zadbaliśmy również o przestrzeń poczekalni. Aby zredukować stres przed zabiegowy, możecie Państwo korzystać z takich udogodnień jak telewizor plazmowy czy stały dostęp do wi-fi.

Największą satysfakcję daje nam uśmiech i zadowolenie naszych Pacjentów!

Zapraszamy do kontaktu!