Implanty

implanty zębowe

 

 

 

W przeciągu ostatnich kilkudziesięciu lat implanty zrewolucjonizowały polski rynek stomatologiczny oraz podniosły jakość życia setek tysięcy ludzi. Dzięki implantom pacjenci nie tylko w sposób trwały uzupełniają braki zębowe, ale również zyskują pewność siebie i estetyczny wygląd.

 

 

Co to są implanty?

Implanty to niewielkie tytanowe śruby, które wszczepia się w kość szczęki lub żuchwy, zamiast korzenia zęba, bądź zębów , które straciliśmy. Na implancie mocuje się łącznik, a na nim koronę, czyli de facto tę widoczną część zęba.

Astratech-implant

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzięki zaawansowanych technologiom protetycznym wszczepione implanty naśladują prawdziwe zęby. Leczenie implantologiczne może być podjęte w sytuacji, kiedy brakuje jednego zęba, kilku zębów, jak również w przypadku bezzębia, czyli całkowitego braku zębów.

implanty Astratech wszczepianie

Zachęcamy do zapoznania się krótkim filmem obrazującym procedurę wszczepiania implantu.

https://www.youtube.com/watch?v=LQVA3rt0L2M

W klinice Smile Makers w Warszawie wykorzystujemy systemy implantologiczne dwóch wiodących marek na rynku światowym tj. Biomet 3i oraz Astra Tech.

Zabiegi implantologiczne w klinice stomatologicznej Smile Makers

W klinice stomatologicznej Smile Makers zabiegi wszczepiania implantów wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest on całkowicie bezbolesny. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów wykonujących zabiegi, podejmujemy się leczenia nawet najbardziej skomplikowanych i niecodziennych przypadków.

Każda pierwsza wizyta Pacjenta, który decyduje się na wszczepienie implantów w klinice Smile Makers rozpoczyna się konsultacją, podczas której zostaje sporządzony dokładny plan indywidualnego leczenia implantologicznego, w ramach którego brane są pod uwagę potrzeby, możliwości oraz wymagania pacjenta – zarówno od strony zdrowotnej jak i budżetowej. Po konsultacji Pacjent ma wykonane zdjęcie pantomograficzne szczęki i żuchwy i jeśli potrzeba tomografii komputerowej.

pantomograf implanty warszawa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przez kilkanaście lat istnienia kliniki Smile Makers wszczepiliśmy z powodzeniem setki implantów. Jest nam niezmiernie miło, że każdego dnia kolejni Pacjenci obdarzają nas zaufaniem i rozpoczynają z nami przygodę po zdrowy i piękny uśmiech.

Więcej informacji na temat implantów i leczenia implantologicznego w klinice Smile Makers w Warszawie znajdziesz w zakładce Pytania i odpowiedzi IMPLANTY